Roriguez

Dobírka a špatná adresa. Je nějaká šance, že mi na poště vydají peníze až přijdou?

Ahoj, asi před týdnem jsem posílala balík na dobírku. Problémem je to, že náš dům se nachází na dvou ulicích, což znamená, že máme dvě adresy. Na občance mám adresu X, ale na balíku i do složenky jsem zadala adresu B. Zůstal mi jen danový doklad. Je nějaká šance, že mi na poště vydají peníze až přijdou? Děkuji.

Odpovědi
pondělí

Pošta vydává zásilky po předložení občanského prukazu a jeho porovnání sa zásilkou