Do USA na pas blink je to možné?

Chtěl bych se zeptat zda-li má někdo zkušenosti s prací v USA. Chtěl bych tam jet s přítelkyní na prázdniny bez jakékoli agentury. Je tam problém sehnat jakoukoli práci?

Nejlepší odpověď
led

Nedoporučujem ísť bez akéjkoľvek poistky.
Pokiaľ si pamätám, tak vo vstupných papieroch sa píše i o práci, ktorú budete na území USA vykonávať – pokiaľ idete na pracovné vízum. Keď idete na turistické vízum máte obmedzené možnosti práce.
Vopred sa dohodnite s konkrétnym občanom USA, ktorý vám vybaví prácu a dá za vás záruku.
Imigračný úrad je v tomto veľmi prísny a mohlo by vám to získať doživotný zákaz vstupu na územie USA.