Matthew

Do kolika hodin nejpozději lze podat tiket sportky aby byl ještě platný na slosování? :)

Mám samozřejmě na mysli ve slosovací den … do 17.00 ? 18.00 ? atd. Díky za odpovědi :) PS: Máte dnes vsazeno ?
Doplňuji:
No já si vsadím spíš jen tak ze srandy jednou za měsíc, ale kdybyste viděli tu frontu v trafice a každý s plným tiketem. No jo, hold se to zvedne před vánocemi a lidi do toho perou peněz jak … radši nemluvit. Já vyhrál nejvíc 90 kč a nacpal do toho tak desetkrát tolik :)

Nejlepší odpověď
ahold

V den slosování do 18:00.
Doplňuji:
Vsazeno mám jako každý týden. Ale ne tu šílenost za 170 ,–Kč.
Mimochodem, dělám si už léta pro sebe takovou statistiku. Vždycky před dovolenými a Vánocemi se vyšplhá jackpot do závratných výšek. To je vám náhodička. A ještě ke všemu se dá sledovat tah pouze ze záznamu. A v dnešní době superrychlých a výkonných počítačů????????

Další odpovědi
BANAN93

Vsazeno mám – také se mi nelíbí způsob losování (rád bych byl alespoň jednou přítomen) Nějakej státní zastupce mohl dostat 100milionů držhubné :D
a trapné je ten super jackpot když by místo toho vybalancovávali oba tahy tak by to bylo lepší v prvním tahu je málo :D
Doplňuji:
Tak oba tahy padly a já zase nic :D už pojedu jen euromiliony, protože teď je tam zase 2,2 milionu v obou tazích

mara14

Já začal sázet online s Lottolandem … ale je vážně zajímavé jak to vždy o vánocích šplhá hore :)

jan1510

Informace o loterii naleznete na Lotto.info pravidelně sleduji tento server.