kia

Do kdy musím podat na berňáku zpracovaný formulář daně z příjmu za rok 2019?

Pracuji na HPP u jediného zaměstnavatele, který má externí mzdovou účetní. Ta vyhotoví (spočítá) formulář daně z přímu. Předá jej zaměstnanci (mi), který ho musí předat na berňáku.

Odpovědi
kelley

Do posledního března. Což už neplatí. V souvislosti s nouzovým stavem byla povinnost podat daňové přiznání posunuta do 1.7.2020.

Zdroj: https://www.fi­nance.cz/zpra­vy/finance/62974-priznani-podavame-vcas-a-na-spravny-urad/