Pokročilý

Do jaké země by jste šly?

Jakou zemi by jste navštívily nebo do které by jste šly bydlet když by jste měly možnost odejít? ?

Já bych šel bydlet když bych měl možnost do Itálie (Toskánsko nebo u moře) a rád navštívil bych USA, Malawi a Rusko.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bydlet Švýcarsko někde pěkně v Alpách třeba pod Titlisem:-))hmmmm to by byla nádhera http://cs.wikipedia.org/…

Navštěvuji ráda všechny země, pokud mi to finance dovolí:-))

Zrovna USA mě moc neláká, to raději Kanadu, nebo Rio, Zéland, Madagaskar, Čínu, no je toho hodně, kde jsem nikdy nebyla.

Další odpovědi:

Stříbrný

Švýcarsko, kde jsem obdivoval, krásnou krajinu, pořádek a demokratickou spravedlnost. Vše se tam rozhoduje pomocí lidových hlasování - referend. Ale v budoucnu tam budou mít čím dál tím větší problémy s islamisty z Kosova a z Turecka. Takže mne láká jednoznačně Nový Zéland, nebo Kanada.
Ono je krásně i u nás jen je třeba zlepšit pořádek nejen v naší nádherné přírodě.

Pokročilý

Španělsko (super lidi), Rakousko (čistota)

Bronzový

Jednoznačně Švýcarsko (Basilej).....jinak cestovat bych chtěl USA - Kanada, Japonsko, Finsko, Švédsko, Norsko, Dánsko, Německo, Francie, Rakousko, Itálie, Anglie, Portugalsko, Holandsko, Belgie, Čína

....co mě absolutně nebere je.....Střední a blízký východ, Afrika, Jižní Amerika, Austrálie, Rusko, Turecko a samozřejmě balkán....bývalá Jugoslávie, Bulharsko, Rumunsko, Albánie atd.

Zlatý

Bydlet bych chtěla ve Švýcarsku. A navštívit třeba Kanadu, Nový Zéland ( krásná příroda ), Japonsko, Čínu ( poznání historie, kultury ) Karibik ( koupání a potápění ). :-))

Bronzový

Jééj, já bych chtěla bydlet všude na zemi, ale asi nejvíc v: USA, Anglie, Kanada, Jižní Korea, Japonsko, Nizozemí, Dánsko, ...

Všude. :D

Pokročilý

Amerika :)

Pokročilý

Francie

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 113
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.