štamgast

Do jaké skupiny se zařadíte? Já nejsem Vegetarián ani Vegan.

Nejlepší odpověď
quentos

Jím vše, co mi chutná

člověk je od přirození všežravec, tak proč jít násilím proti tomu.

Další odpovědi
Pájo

Jím vše, co mi chutná

Jíst pestrou stravu je přirozeně zdravé. Každý extrém je nelogický (a nezdravý).

WeeBear

Jím vše, co mi chutná

Kdysi jsem vegetariánství zkoušela, ale vydrželo mi to rok, bylo to v době, kdy jsem potřebovala hodně růst, moje tělo se vyvíjelo a v té době to nebylo nejlepší řešení. Ještěže jsem dostala rozum a libuju si teď v každém dobrém jídle. :)

Jikra

Jím vše, co mi chutná

Ale co naplat masíčko je až na prvním místě.

mrblackwell

Jím vše, co mi chutná

Jím vše co mi chutná a hlavně maso a ani zelenina mě nevadí,ale co vůbec nejím je ovoce s vyjímkou banánů.

Natee

Jím vše, co mi chutná

láďa1

Jím vše, co mi chutná

monka

Jím vše, co mi chutná

samicek333

Jím vše, co mi chutná