Do jaké platové třídy bude zařazen pedagog ve speciální MŠ, který má titul Bc. - vystudoval speciální pedagogiku?

Doplňuji:
Praxi nemá žádnou, hned po ukončení bakalářského studia (speciální pedagogiky) nastoupil do speciální mateřské školy jako pedagog.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Těžko říct. V těchto školkách spíš záleží na tom,jestli se jim takový člověk hodí. Pak by měli být schopni za jeho znalosti zaplatit.

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

JJ nabízejí se i jen Bc. (např. Ostrava, Olomouc, Hradec Králové), i když moc nechápu, proč? Když ve škole pak (ze zkušeností známých) požadují Mgr.??? To postrádá logiku.... Do práce je sice vezmou, ale s tím, že si do určité doby Mgr. stejně dodělat musí....

Našla jsem vám 9. platovou třídu pro MŠ, pokud máte maturitu.
Bc. obecně je (mám dojem) 10. třída, ale opravdu jen hádám... já se v tom nevyznám ani ve svém oboru.... Samozřejmě záleží i na délce praxe - od toho se vám zase odvíjí platové stupně.

Kdysi jsem v nějaké diskuzi četla, že i když má učitelka v MŠ vš vzdělání, stejně nedostane vyšší plat :-(

http://www.predskolaci.cz/…

elf

To ano, ve státních MŠ neodpovídá ohodnocení pedagogů jejich vzdělání.

Co vím já, tak pokud pracuji v MŠ a mám k tomu vystudovanou například jen VOŠ v odpovídajícím oboru, tak to bývá málo a je potřeba si dodělat alespoň Bc., které by již mělo stačit.

Zlatý

quentos

mám ten dojem, že i peďáky nyní nabízejí bakalářské studium, i když nerady. Jestli v tom má prsty nějaké nařízení EU...

elf

Nemyslím si, že peďáky nabízejí bakalářské studium nerady a je dobře, že ho nabízejí.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.