SONA333

Mateřské školy, stačí mi pedagogické minimum?

Dobrý den jsem všeobecná sestra mám tedy SZŠ, ale ráda bych pracovala s dětmi, nejlépe v MŠ. Bude mě k tomu stačit pedagogické minimum, nebo obor vychovatelka? Děkuji Soňa

Nejlepší odpověď
L.Knize

Mělo by stačit.Zkuste soukromé školky, tam musí mít zaměstnanou sestru.

Další odpovědi
anonym

Nevím,jak kde,ale u nás je bývalá sestra už ředitelkou školky,jestli má nějaké pedag.minimum to mi není známo,ale něco asi bude potřeba.