Avatar uživatele
ten který je

Dnešní den

Za několik málo minut uplyne středa 6.10 Jaký to byl pro vás den?Byl pěkný,úspěšný nebo chcete ještě dnes ve středu něco dokončit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Marsyas před 4958 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

vnímám ho jako pěkný a úspěšný, pěkně se mi učilo, zas si snad studentky něco odnesly; a jelikož je mi zároveň naposledy šestadvacet, beru ho i jako pěkné završení šestadvacátého roku života ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Marsyas

Prvně jsem byl ve škole, jinak jsem celý večer čekal, až bude přítelkyně online, celý večer jsem čekal na těch patnáct minut kdy jí budu moct napsat, že jí miluju a že jsem s ní, teď se šla na chvíli učit, že mi potom prý ještě napíše, tak jsem si napsal celou A4ku textu, kterou jí napíšu, aby se měla líp, aby se mi trošku ulevilo, až půjde spát, půjdu taky, abych zítřek ve škole přežil, mám hafo odborných předmětů a taky musím shánět župatn s kachničkama, jen tak plácla že by si ho přála, ale vzhledem k tomu, že jsem nedávno dostal náklaďák plný lentilek jen kvůli podobnému plácnutí do větru, chci jí to „oplatit“ 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

pro mě byla středa utrpením a trpět budu ještě několik dní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

počasí bylo fajn ale jinak úspěšný moc nebyl, dokončím tuto odpověď a jdu spinkat a budu si přát ať ten zítřejší den za něco stojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Dnešní den pro mě byl opět docela uspěchaný,ale zvládla jsem to.Ráda bych toho stihla víc,ale jak to do toho dne nacpat?Ještě musím dokončit pracovní proces.Už bych byla ráda doma a třeba si jen tak sedla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Podařilo se mi uhasit některé požáry.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek