kefud

Dnes pro změnu mi Excel 2000 vytiskne mřížku, ale zase spousta buněk zůstává prázdných, co s tím?

V záhlaví označení jednotlivých sloupců veličinami, které denně sleduji při tisku zůstávaji buňky z 95% nevyplněné, taktéž sloupec A udávající datum zůstává prázný. Nikdy jsem se s tím nesetkal snažím se nalézt příčinu, ale přeci jen více hlav více ví.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nedá se nic dělat. Dostal jsi zde mnoho „cenných“ rad, ale zřejmě zaslouženě. Kdo neumí formulovat problém a semele páté přes deváté , nemůže čekat radu.
Navíc pro většinu, má dnes čas cenu zlata a zabývat se tím co vlastně se ti dějě je vyhazování peněz oknem.
Bu´d si k tomu sedni a zkoušej ( třeba podle nápovědy) budeš čerpat svůj čas, nebo si zaplať poradce a je jedno jaký budeš mít program jestli nový nebo starý.

Další odpovědi
Hykam

Pokud takhle zlobí zkusil bych celý office přeinstalovat. Pravděpodobně bude nějaký soubor poškozen.

Conchus

Ta reinstalace může být zajímavá. Což takhle manuál, četl jsi ho?

Pájo

A je správně nastavena oblast tisku?