Dnes je smutné výročí sedmdesáti let od vyhlazení obce Lidice

Byli jste se někdy podívat v obci Lidice a na památník stojící několik set metrů dál (na místě původních Lidic) ? Nebo máte popřípadě nějaké osobní vzpomínky ? … Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Bydlím sice pomalu na druhém konci republiky, ale kdysi jsem se tam byl podívat.

Další odpovědi
arygnoc

nie.
pripadá mi to morbídne navštevovať takéto miesta, miesta smrti.
nechodím ani na cintorín, nemyslím na smrť.
život je krajší.

annas

Dnes večer dávají na ČT1 film Lidice. V kině jsem ho neviděla, jsem zvědavá, i když určitě bude smutný.

anonym

Také se budu dívat. Smutný ten film jistě bude – tedy vzpomínka.