Zlatý

Díváte se obvykle v pátek či sobotu večer na televizi? Nabídka vás uspokojuje? Či máte lepší programy? V létě i v zimě?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Záleží na tom jestli jsem zrovna doma pokud ano projdu si Tv program a když zjistím že tam nic není tak si bud pustím svoje filmy sedím u PC,a nebo si udělám svůj program.

Další odpovědi:

Zlatý

buď koukám na sport,když je,jako teď atletika a přitom sedím u PC(mám to vedle sebe)nebo se mrkneme na nějaký pěkný film(stažený z netu)

Zlatý

Televize mi jde stále,tak juknu ale vše opakují, tak mně to nebere,máme i DVD a spoustu filmu ale teď vedou tyto stránky.

Zlatý

Občas se koukám na nějaký film, nebo seriál. Jenže mě už ty čtyři programy (ČT 1, ČT 2, Prima a Nova) nějak omrzely a často se na ně nekoukám. Spíš si pouštím DVD. Proto jsme si koupili satelit. Vím, že časem mě zřejmě omrzí i ten, ale bude větší výběr. Pán nám satelit namontuje v pondělí, nebo v úterý. Už ho měl přijít namontovat minulý týden, ale má mnoho práce. Přišel nám před dvěma dny zapojit jen TV. Jenže anténa je v háji, takže Si na nové TV pouštím jen ty DVD. A taky jen občas. Jestli to ten pán zruší i tentokrát, asi najdu někoho jiné, protože už to sliboval nejméně třikrát. Chápu, že když má člověk moc práce, je to něco, ale já jsem na něj čekala. Doma jsem uklidila a když přišel jen na tu TV, začal měřit nějaké kable k satelitu a z balkonu mi tam nanosil takový bordel... A ještě to zašlapal do koberce. Takže jsem pěkně dlouho koberec obírala :-D

Jinak v zimě (o Vánočním čase) sleduji TV často. Dávají tam filmy, které dávají právě jen o Vánocích, takže to koukám :-)

Pokročilý

V pátek koukám na Barandov.Dávají České filmy a dnes bude jeden z nejlepších.Spalovač mrtvol z Rudolfem Hrušinským.A nabídka mě samozřemě neuspokojuje.

Stříbrný

V pátek se dívám pravidelně asi jen na Krausovu rýpavou show.
Jinak si málokdy nechám ujít nějaký dokument či hudbu, kterýkoliv všední nebo sváteční den v týdnu.

Bronzový

Jak kdy.Mrknu co dávají pak se rozhodnu.Dneska si celkem vyberu.(Fíra to trefil),ale taky v tu dobu běží na Čt2 7 epoch rocku a pak Bigbeat,tak ještě uvidím.Občas koukám na Spektrum.

Zlatý

ja ted na tv nekoukam asi 14 dni,na baraku nejak nefunguja antena,a kdyz mam i satelit,tak je ted nevyuzity jelikoz jsme se stehovali,tak jeste neni pripojeny,protoze technik nema cas. ale popravde mi ted tv ani nejak nechybi,stejne opakuji vse porad dokola.jinak nabidka me tez neuspokojuje.

Rehu kde máš fotečku? jak kdy,když je dobrá komedie,nebo takový ten doják ráda kouknu,ale jinak radši jdem na procházku,grilujem nebo jen tak sedíme na zahradě a drbeme
Doplňuji:
jo o vámocích mně od tv nikdo nedostane,staré pohádky to můžu

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.