mosoj

Dívali jste se ?

Zase jednou pěkná práce !

http://www.jpl­.nasa.gov/vide­o/index.cfm?id=1103

Nejlepší odpověď
anonym

JJ,jsou to machři a umí spontánně projevit zaslouženou radost!Trochu mi to připomíná přenos z přistání lidské posádky na Měsíci,které jsme kdysi sledovali v TV…:D

Další odpovědi
briketka10

jo jo sledovala jsem a měla jsem radost snad ještě větší než všichni dohromady
a jásala jsem u televize dojetím..

suaeda

Ano sledoval jsem všechny novinky o přistání „zvědavce“ (jak vozítko nazvali). Dnes se na výzkum vesmíru moc nedává, což je škoda. Rusáci nic moc nového neposílají, EU a Japonci sem tam nějaké družice (na GPS systém Galileo čekáme). A Čína je tak trochu tajnůstkářská.