Kryšpín

Diskuze je základ demokracie či nikoliv?

To byl názor presidenta Masaryka před sto lety plně chápu tak jak se věc vyvíjí Rusko je agresor, Putin je Hitler nesouhlasím s napadením UA poněvadž se to nedalo za osm let vyřešit a pod.
Proběhlo tiskem, žalobci už vědí jaké paragrafy použít na občany, nyní záleží jak se má v tom občan orientovat pakliže má pouze jiný názor a neschvaluje agresi, případně odmítá dodávání zbraní na UA jako Izrael.
Takže na př. pokud schválím vojenskou misi USA Anglie a Austrálie do Iráku,kde bylo zabito odhadem 100 tisíc lidí včetně civilistů mohu dostat flastr i když to šéf OSN odsoudil jako nezákonné a porušením mezinárodního prá­va.

Nejlepší odpověď
Drap

Klidně si měj názor jaký chceš. Pokud však neni shodný s našim názorem, tak ho raději nikde neříkej, nebo uvidíš! I když jsme volby vyhráli podvodem, tak teď vládneme zcela demokraticky.

Další odpovědi
Krupice

Masaryk byl levičák!

Kryšpín

Krupice a důvod levičáka?