Dieta,hubnutí ...... ?

Jaka je nejlepší dieta nebo nejlepší cviky popřípadě nějake čaje tablety sčím mate nejlepší zkušenost ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Nejlepší je nežrat, ale jíst. Tablety jsou k ničemu, s čaji zkušenost nemám. Já se cpu zeleninou, ovocem, jen kuřecím masem -přírodně, žádné pečivo, žádné brambory, žádné těstoviny, nic v čem je mouka.Je to striktní a náročné.Takhle jím já nepřetržitě už přes 3 roky, ale Vám to nemusí vyhovovat. Zajděte k dietologovi, pokud ovšem opravdu zhubnout potřebujete.

Další odpovědi:

Stříbrný

Sežeň si partnera a jde to skutečně rychle! :-) Ale tos asi nechtěla slyšet.

.. Mně osobně pomohlo úplné omezení sladkého - čokolád, tatranek a podobně. Ani jsem nemusela cvičit a během necelých týdnů jsem měla dole pět kilo, ale co jsem začla znova jíst sladké, hned se to vrátilo.

.. V tomhle období je podle mě nejlepší si zajít na dvě hodinky zaplavat, volně prsa, kraula, znak, zpevní se ti svaly a jde to rychle dolů. Nebo si pak dělat před spaním sklapovačky. (sama jich dělám padesát a krásně se mi zpevnilo bříško) Záleží, kde přesně potřebuješ zhubnout a kolik.

Každopádně, já osobně bych nepoužívala čaje, tablety ani podobně..

Několik základních pravidel:
- jíst 5-7x denně
- menší porce
- omezit sladké (vím že je to hodně těžké, ale musíš si najít, nějakou lepší alternativu:) já když mám chuť na sladké, tak si dám oříšky nebo ovoce)
- omezit tučné, hlavně smažené... hranolky,hamburger...
- méňě solit - zadržuje to v těle vodu
- důležité je taky kdy jíš jaké potraviny (rychlé zdroje energie-sacharidy- to jsou sladkosti, ovoce... se jí ráno a dopoledne navečer potom bílkoviny
- a hlavně trochu pohybu :)

- co se týče čajů ty spíše pomáhají vyčistit organismus a aktivují lymfatický systém takže mají mírný efekt spolu s cvičením při celulitidě
- tablety- víceméně blbost (význam má L-karnitin při cvičení a alli kde stejně musíš držet dietu, chceš-li se vyhnout pořádnému trapasu a takové léky typu adipex-tak to je trochu hazard!)

Z lékárny bych doporučila koupit si psylium- zaplní ti žaludek, vyčistí střeva, reguluje vyprazdňováni a je to mírný lapač tuků

tak hodně štěstí!

Zlatý

Nahoře v modrém rámečku más odpovědí mnoho.

parádní věc je zde http://ostatni.bazos.cz/…, pokud chceš rád ti zašlu obsah a věř že je to opravdu super a dokonale zpracované v PDF

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.