Nami

Poradíte, jak dosáhnout zhubnutí bříška, nikoliv ostatních částí těla, předvším prsou?

Ahoj všichni,
Potřebovala bych poradit, když chci trochu zhubnout bříško. Jde to nějak, aniž bych zhubla ostatní části těla – hlavně prsa. Bříško nepotřebuji úplně ploché, ale plánuji si ho vypracovat. Jenže se bojím, že jakmile začnu hubnout břicho, půjdou pryč i prsa, na která jsem poměrně pyšná :o

Původní neotázka
Hubnutí vs. prsa

Odpovědi
Drap

Pokud chceš vypracovat břicho, nestačí jen hubnout. Musíš i cvičit. Neexistuje způsob jak zhubnout pouze v jedné části těla.Ta část, kterou pravidelně cvičíš zhubne podstatně více, než části ostatní.

dubraro

Liposukce. Jinak půjdou prsa dolů.

Doplněno:
Nebo druhá možnost – zhubnout celá a prsa nechat vyplnit silikonem.

ivzez

To se ti nepodaří, buď zhubneš celkově nebo vůbec.
Jedině břicho (bříško znám jen u miminek) vypracovat.
Nebo – jak píše Dubraro – liposukce…