Skeptik

Design odpovedi.cz vs answers.yahoo.com

Aha. A já si říkal, proč jsem měl deja vu, když jsem viděl prvně nový vzhled odpovedi.cz

http://answer­s.yahoo.com/

Mimochodem bych se chtěl zeptat zda hodlají programátoři udělat optimalizaci kódu pro to, aby to běželo tak rychle jako předtím..
Doplňuji:
Nechce se mi jinak věřit, že by tenhle design vymyslel autor jen tak z hlavy. Ta podobnost z hlediska struktury webu, uživatelských formulářů a umístění reklam přímo bije do očí. To by byla sakra náhoda.

Nejlepší odpověď
standa

Rychlost je bídná, to je fakt…, ale dejme jim čas.

Btw. to, že se provozovatel shlédnul v answers.yahoo je přeci ta nejlepší reference pro tento kontroverzní krok, ne? Asi nebudeme polemizovat nad tím, že yahoo neví co dělá 🙂
Doplňuji:
A kdyby to náhoda nebyla? Mně osobně to nevadí 🙂

Další odpovědi
Drap

Programátory nezajímá jak rychle to jde uživatelům. Ty zajíma zisk.