Avatar uživatele
zjentek

Den státního smutku den před Štědrým dnem? Názory?

Včera k večeru jsem byl v jisté části Ostravy a tam trhy/stánky/pódium všechno zavřené, ani človíčka. Všechno jinak krásně načančané, svítíčka světýlkovala, atmosféra vánoční, počasí vyhovující. A protože se nebylo koho zeptat na důvod, sám jsem si odpověděl vlastním úsudkem, že se tak děje kvůli „filozofovi“. To bylo už v pátek. Dnes jsem v Ostravě zatím ještě nebyl, ale předpokládám, že ty krásné dřevěné domečky/stánky budou zase osiřelé, nikde nebude vonět perník, tráva, svařák, grog (přestože jsme přes noc dostali nadílku sněhu, „bílo“ a vše je teď díky němu klidné, možná až takové idylické) a takto, hádám, se děje kvůli státnímu smutku, kvůli „filozofa“. To podle mého nebylo příliš uvážené, vyhlašovat den státního smutku den před štědrým dnem. Lituji trhovce, lituji vystupující, lituji návštěvníky, lituji zamilované, lituji lidi, lituju. Děkuju.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Jen trapný pokus vytřískat z tragédie politický kapitál. Šmejdi pětikoaliční chtějí HODNĚ LACINO ukázat, kterak s občany „soucítí“. 😕 Celkem by mne zajímalo, KDE byl jejich „soucit“, když smrtelně vážně těm samým občanům doporučovali 3 svetry, méně/laciněji jíst atd. 😕 😕 😕

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Mám úplně stejné pocity marnosti nad tím necitlivým politickým rozhodnutím. Zatím ještě nezrušili Vánoce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
harryneb

I really enjoyed reading your article, which I thought was quite helpful. If you have time, I'd want to play super mario bros wonder with you. Your webpage is fantastic. The information on this page has piqued my curiosity.

Avatar uživatele
zjentek

Ruské kolo v OV na Masarykově náměstí se točit jistě nebude. Tentokrát kvůli „filozofa“. Děkuju.

Avatar uživatele
Emefej

Tak to tě lituju, já bych měl bez ruského kola zkažené celé Vánoce.

Avatar uživatele
zjentek

Emefej, rozumím (;

Ale rozumíš, ruské kolo se dnes nebude točit, však ale kvůli „filozofa“. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Ten svět je IMHO na palici 🤷‍♂️

Avatar uživatele
Ametyst

Zjentku, víš, co jsme říkali za totality: iniciativní blbec je horší než třídní nepřítel.

Nový příspěvek