Sabisek

Děláte někdo náramky přátelství?

Já osobně už dělám i ty složitější vzory , pak dělám třeba i se jmény. 🙂
Doplňuji:
Pravda je, že je na to potřeba dost trpělivosti,ale já je dělám ráda,protože mám radost když je někomu dám a jsou z toho šťastný 🙂

Nejlepší odpověď
zzzzz

tak to si šikulka, já umím zase ty z korálku. 🙂

Další odpovědi
Nykki

Tak to teda smekám, já to minule zkoušela a nůžky zůstaly trčet v posteli.. Já na to nemám nervy.. :D

RyuzakiKate

Jo jo, už jsem jich několik udělala jako dárek :) Začala jsem s tím asi někdy v 7. třídě, nedrhám teda aktivně, ale když je nálada nebo si někdo zažádá, tak se do toho pustím :)

Katusa

Drhala jsem hlavně na střední, teď už několik let ne.....stejně jsem potom náramky nemohla nosit, protože když jsem si myla ruce a navlhly, bylo mi to nepříjemné a svědilo mě okolí náramku…