Avatar uživatele
sesednizkola

Delate jeste neco na dobre slovo?

Poslesni dobou se nestacim divit, jak se clovek plete v lidech ktere povazuje za pratele. Pujcujete kamaradum, rodine? A pokud, sepsali byste s nim smlouvu? Jaky byste dali urok osobe blizke? Myslim, ze bezurocna pujcka je nelegalni dokonce i. Je treba 10 procent z pujcene castky slusne chtit jako urok napriklad po bratranci ci nejlepsim kamaradovi? Dali byste to exekutorovi kdyby nekomunikoval a neplatil? Uz jste nekdy nedostali zaplaceno za zakazku pro kamarada? Okradl vas nekdy nekdo blizky? Rozhadali jste se s nekym, ze by treba mel dostat vetsi podil z odmeny a praci na ktere jste oba pracovalii? Si tak rikam, ze vsichni lidi okolo me jsou skveli, ale jak jde o penize, clovek opravdu prichazi o pratele ani nevi jak.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, johana 56, briketka10 před 2977 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Ano já půjčuju známým a jsem přesvědčena, že
mi vždy do koruny celou částku vrátí.
Jednou to vím jsem psala o nějakých 4,000.-Kč
na bydlení, ale to bylo opravdu na bydlení, kdyby
neměl, tak půjčím třeba mi to vrátí, když ne oželím.
Peníze budou – my nebudem – shnijem 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Co k tomu dodat? Jak jde o peníze… Mě napadá tolik příhod ze života, že se mi je ani nechce psát. Uz jsem dvakrát smazala, co jsem začala psát…

Nelegální bezúročná půjčka? To asi ne. :)

Většina půjček bych řekla, že se spis vrátila, to zas by nebylo objektivní, říct, ze ne. Ale ty nevrácené nebo dokonce sprosté okradení někým, komu věříte, to vic mrzí a vic si to člověk pamatuje.

Na další otázky moc neumím odpovědět. Nikdy jsem nemela tyhle problémy v rodině. Na úrok jsem půjčovala jednou, ale to si vymyslela sama dlužnice. Peníze mi vrátila i s tim úrokem, i když hodne dlouho po terminu. Půjčovala jsem ji několikrát i bez úroku.

Upravil/a: kapka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek