Pokročilý

Dělali vám už zákrok řezání dásně?

Byl už někdo u zubaře na řezání dásně? Jaké to bylo? :( Mám obavy, příští týden tam jdu..

Odpovědi:

Já byl, a není to nic příjemnýho. Jenže já byl u nějaký expertky, která mi píchla umrtvení a ihned začala řezat... Takže jsem se mohl bolestí posr*t. Takže mé doporučení: Nechte si umrtvit dásně a když bude chtít zubařka ihned řezat, pošlete jí do někam :-)

Nejde o nic zvláštního...
Důležitější je, proč ti budou dáseň řezat - v mnoha případech ti to i přinese okamžitou úlevu od bolesti - i bez umrtvení.
;-)
Pokud máš obavy, nech si zubařem předem vysvětlit - o co jde, jak to bude probíhat, jak funguje lokální anestezie... A než si tohle všechno ´vysvětlíte´, budeš zpátky v čekárně - po zákroku a s receptem na širokospektré antibitokum v ruce.
Mnohem horší je třeba strhávání nehtu ze zaníceného nehtového lůžka... Nebo šití tržné rány na dlani - bez umrtvení.
;-)

Stříbrný

Resekci dásně jsem zažil již dříve. Příjemné to není, ale vydržet se to s lokálním umrtvením dá. Poznal jsem u jiných lékařů daleko horší a bolestivější zákroky.

Stříbrný

To dáš, není to tak hrozné, v tu chvíli, co ti to budou dělat vlastně ani nic moc necítíš, hlavně si zajisti odvoz domů, určitě si pak jako všichni vezmeš nějaký prášek proti bolesti, možná ti něco úžasného napíše zubařka, co si vyzvedneš v lékárně a pak už doma...si to trochu odkňouráš, to už nic není, musíš si pak říct, že to nejhorší je za tebou, nebo známé - když to bolí, tak se to hojí :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.