Odpovědi:

Ne, tím netrpím.

Ne, tím netrpím.

Zlatý

Ne, tím netrpím.

Stříbrný

Ne, tím netrpím.

Bronzový

Ano, ale kinedryl / jiný lék proti nevolnosti tomu zabrání

Vadí mi dlouhé cesty autobusem. Auto mi nevadí.

Bronzový

Jiná odpověď, napíšu, jaká

nikdy se mi nedělá špatně jen v jediném případě: když si čtu. to je pak zlé. ale už to vím takže si nečtu za jízdy...

Zlatý

Jen v určitém dopravním prostředku. (Letadlo, loď..)

Auto skoro nikdy (jen když se rychle přelítne přes horizont, tak mi skočí žaludek do hlavy, ale hned to přejde), autobus taky ne, vlak taky ne, letadlo už vůbec. Úplně dobře mi nedělá loď, ale není to nic šílenýho a kinedryl s přehledem pomůže. Nebo když není kinedryl, tak klidně i panák tvrdýho alkoholu a je pokoj.

Bronzový

nerad litam, pretrpim jednou za nekolik let. Lod mi na dovolene taky nedelala dobre. Vlivem vln se moc houpe, k tomu vedomi hloubky vody pode mnou..... Byl jsem rad, ze jsem z vyletu na pevnine. Pozemske dopravni prostredky mi nevadi.

Bronzový

Ano.Když si čtu nebo koukám do mobilu. A při 'houpavé' silnici , ale jen někdy.

Pokročilý

Kdy jak. Jednou bylo že sme jeli autem z čech na slovensko a na zpátek, to mi bylo špatně jen na konci cesty. Jindy jdeme jen na hodinovou cestu a to mi je špatne třeba celý čas. U autobusu to je nejhorší, to vylezu při každé příležitosti, nejhorší to je u těch starších tipů. U vlaků to celkem jde. Pak ten stil jízdy, rychlou klidně jestli se jede po rovne ceste bez zakrut a ne do kopce. U motorky a lode jsem to nezažila a letadlo jsem nemela šanci zkusit.

Pokročilý

Ne, tím netrpím.

Bronzový

Ano, bohužel. Přetrpím cestování s igelitovým sáčkem u úst

Pokročilý

Ne z jízdy. Čtu si klidně celou cestu a někdy se tak zaberu do čtení i přejedu stanici, kde mám vystupovat.

Ale, dělá se mi špatně, když tam jezdí se mnou bezdomovci, a ty smrdí tak, že to někdy během cesty div nezvracím. Už se mi několikrát i stalo, že jsem musela z tramvaje vystoupit a přejít do druhého vagonu, protože se to nedalo smrady vydržet.

Bronzový

Ano, ale kinedryl / jiný lék proti nevolnosti tomu zabrání

Zlatý

V raketě.
Když mne v ní na pouti rozhoupali, tak jsem kolikrát měl na mále abych vnitřnosti ustál.

Jak kdy.. Záleží i na stylu jízdy

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Odpověď uživatele Dr. Axl byla dobodávana podvodně, palec byl od uživatelky ocko byl přidělen více jak rok od zadání otázky. V době vložení odpovědi zde ocko ještě nebyla ani zaregistrována.

Děkujeme za pozornost :-)

Zlatý

annas

V době, kdy byla vložená anketa, se odpovědi v této kategorii vůbec nebodovaly. Takže ... :-))

Pokročilý

E.n

Preferuju jízdu ne moc pomalou ani mo rychlou motorkou a lodi.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.