Avatar uživatele
Pokročilý

Dělá se vám po první tabletě nových antidepresiv z ničehonic na zvracení?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

A co myslíš - s kým bys měla konzultovat zdravotní potíže po nasazení léku???
a) se sousedkou
b) se sousedovým psem
c) s lékařem
d) s Odpověďmi
___
Ano, C je správně...
:-O

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

Ne, neberu antidepresiva. Najdi si prirozena antidepresiva, neco, co te bude v zivote bavit, tesit a delat ti radost.


Avatar uživatele
Zlatý

Ne, neužívám je. "Tyto účinky se většinou po krátké době užívání léků zmírní a následně vymizí". :-)
http://www.stefajir.cz/…


Avatar uživatele
Pokročilý

Nu, nevím jestli je to možné. Já jsem byl po prvních antidepresívech hrozně spavý a malátný. Reagoval jsem tak, že jsem si šel lehnout a na 2 hodiny jsem usnul, než mě probrala televize z obýváku. Ty moje asi byly moc silný.


Avatar uživatele
Zlatý

Ne.


 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1664
Zlatý mosoj 1507
Zlatý marci1 1320
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 1027
Zlatý gecco 761
Zlatý briketka10 732
Zlatý quentos 727
Zlatý iceT 569
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.