willi

Dekuji za odpoved ale trosku jina otazka.

Slysel jsem,ze po 15-ti letech,tresty zanikaji at ziji venku ci ne.Je to pravda?Jinak by mi to viselo az do konce zivota,coz by byla pekna hovadina.

Nejlepší odpověď
standa

Nevím zda je to hovadina, to mi nepřísluší hodnotit, ale ustanovení § 94 trestního zákoníku je celkem jasné a žádnou vámi zmiňovanou úvahu „po 15-ti letech tresty zanikají…“ nepřipouští !

Bohužel ☹

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/trestni-zakonik/cast1h5d2­.aspx

Další odpovědi
anonym

A vám něco visí?