zjentek

Děje se tohle i v jiných částech republiky, nebo jen výhradně na Prajzské?

Například bez jakéhokoli předcházejícího oznámení/varování znenadání vypadne (vyskočí) v celém centru Prajzské proud a cirka do 10 vteřit opět naskočí. Tohle se stane běžně 20× do měsíce, někdy však i 3× za den. Ne, že bych coby Prajzák neměl nervičky na pochodu. Jenže co s tím, jako? A vůbec nevím, jak tedy ostatní, s nervy. Vypadá to však, že občané okolo jsou všeobecně relativně v klidu (i když vlastně na mizině). Děkuju.

Nejlepší odpověď
elkon

Ptej se svého dodavatele.

Další odpovědi
INRI

To záleží na tom, kde bydlíš, jsou v Praze místa kde proud nikdy nevypadne, protože je tam napájení sítě z jistého zdroje nebo z více zdrojů.

cappuccino

U nas se to deje taky. Uz mi dosla trpelivost. Zacla jsem si to psat a poslu to na EON.
Nekdy se bojim odjet na par dnu, aby nam nevytkla lednice a mrazak.
O nahazovani digitalnich hodin a sporaku ani nemluvim.

Kajanek

Procestoval jsem velkou část čr, a ještě jsem na takový problém nenarazil. Asi problém specifického dodavatele (infrastruktury).

zjentek

Cappuccko, mně po výpadku proudu naskočí spotřebiče, které jsem předtím úplně vypnul, za všechny pračka. Otrava!