Zlatý

DEJAVU-meli jste nekdy pocit,ze opakovane zažívate stejnou situaci?

Doplňuji:
me prave taky,treba nedavno jsme se stehovali a po praci se vedly reci,asi to taky znate a ja zase mela pocit,ze presne to jsem uz zažila. ale stava se mi celkem pravidelne.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Velmi zajímavá otázka !

Ano stává se mi to po celý život. Ne často ale stává. Několikrát jsem se nad tím zamýšlel ale raději jsem toho nechal.

Doplňuji:
U mě se to projevuje tak, že něco dělám nebo se pohybuji a najednou v jednom okamžiku mám pocit, že jsem to již dělal, že to místo je mi známé a pod.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano, každý všední den ráno, když vstanu a jedu do práce :D

Pokročilý

to se mi stává často..dokonce jeste ve skole si pamatuju ze jsem vedela dopredu ze me profesorka vyvola a dokonce i kterou stranku mi dá přečíst..a ono to tak opravdu bylo..nemohla jsem tomu uverit..a minilý tyden u sestry na oslave se mi zdalo ze jsem uz to jednou slavila..

je to zajimave nemyslite?

ano,říká se že nevkročíš dvakrát do stejné řeky jenže já si nedám říct a tak pak opakovaně zažívám stejné zklamáni

Bronzový

Ano,stalo se mi to mnohokrát,vždy přemýšlím kdy,ale prostě se mi zdá že teď,jako bych už jednou prožil to,co mě teprve čeká,opravdu.

Bronzový

Zlatý

Občas amo, vždy jsem z toho moooc překvapená.
Naposledy asi před 1,5 měsícem.

Zlatý

Ano, možno práve preto neviem zablúdiť, ako by som tam už niekedy bola. Ale možno to je len zafixovaný obraz z nejakého filmu...

Bronzový

Zajímavé, to se mi stává nejméně jednou za měsíc.Nejenom, že tuším co bude a ono se to stane,to se dá vysvětlit racionálně.Ale stává se , že někam přijedeme,já odtuším kde co je, a pak marně vysvětluji manželce , že jsem tam fakt nikdy nebyl.Jak říkám, fakt zajímavé,chtělo by to více se nad tím zamyslet,něco přelousknout a pod.Hlavně díky za inspiraci.

Bronzový

Zatim jen ve snech,ktere se mi nekdy a obcas opakuji ,ci zjevuji jen v malych odchylkach.
V zivote jsou situace,ktere by nebylo spatne si zopakovat a nektere zase zapomenout.
Osobne vsak vyznavam rceni"co ma stat se stane" aneb svemu osudu neuteces.
Muzeme to asi mirne ovlivnit,ale stejne to mame "nalajnovany",at uz "BUH" existuje ,ci ne.

Bronzový

Ano to se mi stává.Kdysi jsem jela ke kamarádce na vesnici,v které jsem nikdy nebyla a jak jsme tak jely a jely,najednou mi krajina připadala velmi povědomá.Byla ze mně úplně paf,když jsem jí popsala kašnu a staletou lípu-jen statek tam nebyl-to jí uklidnilo-ale jen do doby kdy nám její babička potvrdila,že jsem se nemýlila a statek-tak jak jsem ho popsala-tam skutečně kdysi dávno byl.Dodneška nevím jak je to možné,ale takových příhod jsem měla víc.

Diskuze k otázce

Zlatý

Miroslavst

Lilibou, to jsi musela na té oslavě vypadat :D

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.