dust8

Dáváte si záležet s dárky k narozeninám? Či to spíš řešíte obálkou s penězi, poukázkou do obchodu či flaškou vína atd.?

Jasně nikdo není příliš nadšený, že má zase o rok navíc, ale jde o to jestli je na místě řešit narozeniny pokud nejsou kulaté podobně jako Vánoce? Něco lepšího, či spíše nějakou maličkost? Rodiče mají brzo prakticky souběžně jakožto berani narozky a já si dal tentokrát celkem záležet a pěkně jsem to i i zabalil a vytisknul jsem na vrch i přání k narozeninám. :) Dáváte do toho také více energie, či spíše jen na kulatiny? Nebo záleží i komu?

Odpovědi
Rokio

Dávám obvykle peníze. Za to si může oslavenec koupit co chce.

Někdy to dělám tak, že zaplatím za zboží, které si oslavenec nedávno koupil.

Jinak ještě obvykle dávám peníze na dort či občerstvení.

cappuccino

V dnesni dobe je tezke nekoho obdarovat vhodnym darkem, pokud nevime, co si dotycny preje. Vetsinou ma kazdy svuj vkus a veci si radeji vybira sam.
Deti v rodine dostavaji penize (snazim se je nejak vtipne zabalit) a k tomu nejakou malickost, vyjma sladkosti.
Mezi prateli si davame vetsinou vouchery a ja obvykle slozim nejakou basnicku nebo povidku tzv. „na telo“ – kupodivu se na ni vsichni tesi nejvic!!
Pravda je ta, ze temi basnickami davam do darku daleko vic energie nez nekdo, kdo proste koupi kytku a hotovo!