Dáváte přednost fastfoodům nebo doma kuchtíte?

Samozřejmě záleží taky na práci a času, ale co když máte volno? Někdo chodí s celou rodinou do „Mekáče“, tam nechá majlant za pár placatých rádoby hamburgerů, ze kterých je obvykle ještě větší hlad a špekatý dětičky se jen olizují. Nebo si uvaříte něco pořádnýho doma?

Nejlepší odpověď
quentos

raději doma, ale když ne, tak rozhodně ne fast food (fuj!), raději vyhlášenou jídelnu.

Další odpovědi
anonym

Já se přiznám,že jsem občas kdysi(více než před dvaceti lety) podlehla nátlaku dětí a aby se v dětském kolektivu úplně společensky neznemožnily na hambáče,křidýlka a koblihy jsme občas zašli.Ono je to později nějak přešlo samo,protože „vynikajícně“ vařím a takto ušetřené peníze jsme zhodnotili jinak.Dnes,pokud se pohybuji po městě a není čas se někde dobře a zdravě i cenově přijatelně nasytit (jsou i ve městech taková místa k nalezení když se chce) nepohrdnu nějakým toustem nebo salátem z osvědčených rychlých občerstvení.

anonym

Raději vaříme doma, vychází to levněji, pokud to umíte, a nepochybně je to zdravější.

Damiana

Vařím zásadně doma a mého muže jsem tak zmlsala, že je děsně vybíravý i v super restauraci, nedovedu si ho představit ve fast foodu. Leda tak na zmrzce.
Btw – Nádherně opečená, šťavnatá a pěkně odleželá hovězí roštěná, s lahodnou a výraznou šťávou, doplněnou čerstvým zeleným pepřem, trochou tymiánu, servírovaná s křupavými, dozlatova osmaženými kroužky červené cibule, podávaná s novými brambůrky s petrželkou a soleným máslem – nebo – uplácaný patvar těžko identifikovatelného růžového slizu v loupákově sladké housce? Jak si vybrat? 🙂 To první rozhodně nejsem líná ani málo mlsná připravit, za to druhé odmítám vyhazovat peníze a pokoušet své zdraví …

anonym

Občas, ale velmi málo se najím mimo domov. Ale do Fastfoodu bych nikdy nešla.
Doplňuji:
Doma netrávím delší čas v kuchyni než je opravdu nutné. Vařím si jídla rychlá a dobrá – a pokud se mi vařit nechce, tak si vždycky něco najdu v lednici.

manon

Žádné fastfoody, hamburgery (resp. to, co se za ně v takových zařízeních vydává) nebrat. Vaříme doma, vaříme určitě pestřeji a zdravěji než kdybychom chodili na „knedlíkové hody s UHO“ nebo všelicos smaženého do restaurací. I když není vždy bůhvíkolik času, uvařit se dá i jednoduše a rychle a přitom chutně a zdravě. Nemusí to být vždy jen vybrané pochoutky, pochutnáme si třeba i na domácím leču.

pizlicka

jedine jidlo,ktere si sama pripravim.nasekané myšky ve sladke housce nemusím.ale kdyz jsem nekdy venku do pulnoci,dam si smazany syr v housce.nikdy to cele stejne nesnim,jen dvakrat kousnu,ale leží mi to v zaludku celou noc.smazene totiz vubec nejim.

anonym

Souhlas s Ellucy a hlavně Damianou. Lépe už to napsat nelze.

Damiana

Díky za poklonu…:-)