Ptám se

Dáváte do životopisu fotografii?

Je důležité mít dnes ve svém životopisu fotografii? Považují zaměstnavatelé nevloženou fotografii za znak „neschopnosti“ nebo „nevěrohodnosti“?

Nejlepší odpověď
zjentek

jedna z variant: je pravda, že někdy chtějí reprezentaci vizáží, gesty a řečí těla namísto vědomostí. A právě na takové společnosti bych byl hodně opatrný, jelikož u nich nemusí jít ani tak o vaši neschopnost vložit fotku (na což se jen vymluví), nýbrž může jít o „postranní“ důvody zaměstnání (u kterých je vizáž rozhodující) ,a tam to nikdy dobře nekončí, nikdy ,)

Další odpovědi
beer

Nedávám, protože můj životopis dnes už nikdo nechce )) Jsem důchodce..
Pokud zaměstnavatel z nějakého důvodu fotografii chce, je nutné ji přiložit. Jinak riskuješ, že pohoříš už předem..

marci1

Každý dle svého uvážení. Záleží na tom, na jakou pozici se uchazeč hlásí. Některé firmy fotografii přímo vyžadují. Asi je lepší a věrohodnější fotografii ( aktuální v průkazkovém vyhotovení ) přiložit.

Funna

Ne…protože vyběr zaměstnance podle „xichtu“ je dost diskriminující…zvláš­ť, když inteligence se obvykle s krásou nesnoubí .-))…
Doplňuji:
a nevím, co má marci na občance…ale tu černobílou hrůzu, kterou amatérsky vyfotila ženská přímo na úřadě u přepážky, nějakým obyčejným foťákem, bych fakt nikam dát nemohla…

anonym

ano, dávám