hubickova

Datový kabel a LG Optimus Chat

Mám starší telefon a potřebuji se připojit do pc pomocí datového kabelu.Ale protože nemám k němu nějaké instalační CD a po připojení do počítače to po mně chce,abych ho tam dala,jde si nějaký ten program stáhnout,abych mohla ´datový kabel používat?Prosím o nějaký odkaz,kde a co stáhnout.Děkuji

Odpovědi
Krakis

Podívej se na stránky výrobce telefonu,bude tam něco jako downloads (stažení),podpora nebo drivers (ovladače)