Avatar uživatele
Kajuss Noime

Darování vajíček

Dobrý den, před chvílí jsem sem napsala otázku na extázi a pervitin v těle, jak dlouho se dá zjisti po požití. A teď mám otázku, jestli může žena darovat vajíčka, pokud tuto drogu sice někdy užila, ale teď už je nějakou tu dobu „čistá“.
Doplňuji:
Za 1. mi 17 není a za 2. se nejedná o mě, ale díky za odpověď 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Pájo, Wang před 4536 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Učiňte raději dotaz na těch stránkách (www.extc.cz) nebo v podobné poradně.
Tam Vám řeknou odborné stanovisko. Jen bych odhadoval, že roční odstup bude stačit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Na Velikonoční pondělí může vajíčka darovat každá žena, i feťačka, i nezletilá a i po přechodu.
A ostaní je věcí lékařů – pokud některá chce darovat, musí si sama zajít tam, kde je odebírají. A tam přiznat „barvu“.
A jestli správně tuším – darovat chce ona dotyčná aby měla na další fet?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kric.ouwner

No abych řekl pravdu na to že vám je 17 a už za sebou máte extázi a pervitin ( usuzuji z podané otázky i když tam máte „teoreticky“ ) tak jste teda fakt dost hustá , a vajíčka radši nedarujte protože by po vás to dítě mohlo mít podobné choutky v dětství jako vy , omlouvám se všem za neslušné vyjádření ale šíleně nesnáším feťáky a podobné případy…
Jestli to nejste vy kdo to bere tak se omlouvám ale vážně je nenávidím..

Jo promiň špatně jsem se podíval tak abych tě neurazil 18 ti je ( já myslel že ženy jsi řikají menší věk ale tak v pohodě ) :D , no ale doufám že to teda není pro tebe protože drogy berou jen ztroskotanci psychicky narušení lidé.-)…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Jojo, mám to taky tak. Pak mi u doktorů hodně vadí i to, že jim kolikrát nerozumím. Ale s manželem jsme si vybrali kliniku Repromeda a přístup je teda neskutečný. Opravdu jsme tam moc spokojeni. Zatím jsme ve fázi testů, ale musím říct, že přístup se mi moc líbí. Všemu rozumím, vysvětlují vše moc hezky, i pro lajka.

Avatar uživatele
KaraskovaAl

No, tak předně by mě zajímalo, jaká je u nich čekačka :) Na kdy objednávají?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Velmi, já na ně nedám dopustit. Hodně se bojím bílých plášťů, ale tady jsem byla klidná. Jsou tam milý, ochotní, příjěmní. Já jsem se do jejich péče svěřila s klidem.

Avatar uživatele
Derrynka

No a proč bys nemohla? Však výběr reprodukční kliniky je jen na tobě :)

Avatar uživatele
Mirushka90

Na repromedu jsme docházeli několik měsíců, protože nám tam pomohli tak, že jsme hned na první pokus měli štěstí a IVFko se zadařilo. Takže je to moje srdeční záležitost, nedám na ně dopustit a všude je mohu jen doporučit.

Avatar uživatele
Derrynka

S jakým problémem jsi tam docházela? Nebo teda spíš, co byla vaše příčina toho, že jste nemohli mít mimi?

Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, když jsme u toho darování. Byla některá darovat na brněnské klinice Repromeda? Jak jste tam byly prosím spokojeny?

Avatar uživatele
Derrynka

S darováním zkušenosti nemám, ale byla jsem tam ohledně léčby neplodnosti a jsem velmi spokojená. Moc milý přístup, klientky jsou u nich na prvním místě. Docházím tam pravidelně.

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Hele, myslíš, že když jsem byla už na jedné klinice a nejsem spokojená, že můžu zajít na tu repromeda?

Avatar uživatele
Vercule

Ahoj, já jsem tam byla :) Je něco, co by tě zajímalo?

Avatar uživatele
Jáji88

Co je to dlouhá doba? To si musíš zjistit sama, tady ti to asi nikdo nezodpoví tu otázku.. Jinak jestli o tom kamarádka přemýšlí, doporučuji kliniku IVF ve Zlíně, 🙂

před 1094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lurenka

Ta je super :) Taky s ním mám zkušenosti :) A byla jsem tam opravdu moc spokojená. Jsou tam profíci, moc milý lidé…

Avatar uživatele
walerianecek

hele a jak to teď chodí? Jako myslím, když je ta pandemie?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Tak nejen tady vidím na tu https://www.ivf-zlin.cz/ jen pozitivní reakce. Já se tam chystám na IVFko. Tak snad se konečně zadaří…

Avatar uživatele
SuzanKa

Ne, je to zdlouhavý proces. Trvá to alespoň 3 měsíce, protože se vajíčka musí stimulovat injekčně. Info je i na https://www.ivf-zlin.cz/

před 1026 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KaraskovaAl

Ahoj, prosím tě, jakou kompenzaci tato klinika nabízí? A taky bych se chtěla zeptat, jaká je čekačka na první konzultaci a taky na to, zda se tam musí ležet nějakou dobu?

Avatar uživatele
Lurenka

Kdy jsi na té klinice byla? Uvažuješ o dalším darování?

Avatar uživatele
Kikulinka85

Jojo, ta klinika je super. A ano, zdlouhavé to je. Ne, samotný odběr, ale ta příprava. Jinak ta IVF Klinika Zlín má super programy pro dárkyně.

před 1090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Holky, já vím, že je to opravdu hodně individuální, ale přeci se zeptám…Je to darování vajíček bolestivý proces?

před 1609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emik19

Není to nic co by se nedalo vydržet 🙂 Je to jako extra silná menstruace a to my ženy také vždy přežijem 🙂

před 1095 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Nene, není. Já osobně jsem měla bolesti po odběru, jako při MS. Čili vše se dalo vydržet.

před 1245 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

A kde jsi byla? A jak jsi byla spokojená s péčí?

před 1224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ahoj, hele, ani bych neřekla… spíš je to zdouhavy, ale bolestivý ne. Já bych to přirovnala k bolestivým MS…

před 1396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Darování vajíček je krásná věc a ještě krásnější je smysl darování. Rozhodně by tuto proceduru měla podstoupit žena, která je o svém rozhodnutí přesvědčená a taky ta, co je zdravá! Bez předchozího experimentování! Nicméně na to, co se ptáte, vám odpoví lékař! Stejně dělají testy…

před 2012 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Nemá smsl se tady ptát na tyto rádoby možnosti a na to coby kdyby… Pokud máte nějaké problémy, které by darování mohly ovlivnit, tak není nic lepšího, než se obrátit na lékaře, domluvit se s nima a na základě testů se pak uvidí…

před 1989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

A vy jste darovat byla? A pokud ano, tak kde a jak to probíhalo?

před 1970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, ano, já jsem darovat byla, proto vím, o čem mluvím. Byla jsem na https://www.ivf-zlin.cz/ a kliniku mohu jedině doporučit. Perfektní přístup, vše vysvětlili, cítila jsem se tam moc dobře.

před 1368 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Já jsem se nakonec rozhodla pro https://www.ivf-zlin.cz/ a byla jsem spokojená. Moc. Hlavně přístup, péče a profesionalita. Vše mi vysvětlili, bylo to všechno vlastně hodně příjemné.

před 1588 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Kdy jsi byla darovat? A byla jsi víckrát nebo jen jednou?

před 1302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Tak super a jak to hodnotíš? A co bolestivost? Ses bála myslím zbytečně, ne?

před 1453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ahoj, já jsem byla na https://www.ivf-zlin.cz/ a byla jsem tam moc spokojená. Jen tak na úvod bych ráda řekla, proč jsem se pro darování rozhodla – vím, co to je, když žena nemůže mít vytoužené dítě. Nic neudělala, je předurčená k mateřství, ale příroda ji prostě tohle štěstí nedopřála. Proto jsem se rozhodla darovat. Jinak pak kde jsem byla? Ano, i já jsem byla na IVF klinice Zlín a musím říct, že lépe jsem si vybrat nemohla… Ten servis, který mi byl dopřán – nepopsatelný! Je to světová klinika. Ostatně je taky vyhledávána zahraniční klinetelou. Ale to ti asi sama kamarádka poreferuje. Pokud tedy uvažuješ nad klinikou, pak i za mě tedy jedině ta zlínská.

před 1941 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, moc děkuji za tento příspěvek. Alespoň mám nějakou představu. Ale stejně se zeptám… Bolí to darování? Díky moc.

před 1641 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ty co já vím, tak ne :) je to spíš jako MS bolest.

před 1333 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek