Objednával jste si někdo někdy darkové koše z internetu? Oplatí se to? V jakém stavu to k Vám došlo?

Ahoj, zajímalo by mě, zda jste si někdo někdy objednával darkové koše z internetu? Oplatí se to? V jakém stavu to k Vám došlo?

Odpovědi:

Pokročilý

To už patrně nestihne ani dojít. Je lepší zajít do samoobsluhy, nabrat pochoutky, které jsou podle gusta obdarovaného a zabalit je do pěkné krabice, která je mnohem skladnější, levnější a praktičtější, než koš, se kterým nikdo neví, co pak. Když se krabice přebalí papírem a mašlí, též vypadá pěkně. Pokud trváte na koši, v balícím centru v supermarketech vám to do něj za nekřesťansky drahý peníz zabalí.

Zlatý

Opravdu se ti jako dárek pozdává dárkový koš??
Já jeho koupi někomu vždycky považoval za naprosté zoufalství - v mé paměti se pojí s bezradností funkcionářů nějakého ´orgánu´, čím obdarovat jubilanta, o němž dotyční naprosto nic nevědí...
:-O
Není lepší jako dárek koupit něco cíleného, něco, co obdarovaného (nebo dárce) nějak charakterizuje - a ne zplácaninu bůhvíčeho se obchodník potřebuje zbavit...
;-)
A jestli to ve finále zabalíš do koše nebo krabice a nebo třeba batohu je - podle mne, to méně podstatné.

Osobně jsme jednou objednávali naši nadřízené dárkový koš z darkovna.com a popravdě jsme k vyzvednutí použili uloženku co si tak matně vybavuji :) Myslím si, že se to oplatí v tom smyslu, že nemusíš nikam chodit, stačí to zadat na internetu a pak si jen vyzvednout nebo zvolit to, že ti to doručí až do domu :) A stav doručení? :) Vše bylo v pořádku :)

Já jsem zase byla obdarována dárkovým košem, který byl pořízený z internetu, jak jsem se dozvěděla. Donesl mi ho teda kurýr a koš byl v naprostém pořádku.

Původně jsem chtěla, ale když jsem viděla poměr obsah-cena, půjčila jsem si košík, nakoupila dobrůtky všeho druhu, zabalila do celofánu s mašlí a vyšlo mě to tak na slabou polovinu

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.