julie90

Dárek pro celebritu?

Dobrý den. Píšu dopis celebritě (Ian Somerhalder). Dopis mám napsaný, ale pořád mi to přijde strašně prázdný. Napadlo mě, že bych mu tam mohla přidat nějaký dáreček. Vůbec nic mě nenapadá. Nějakou ruční práci nebo tak… Nevíte o něčem? Děkuji moc za vaše odpovědi.
Doplňuji:
Děkuji alespoň za jednu normální odpověď.Myslela jsem, že se tu najdou lidi co mi normálně poradí.Tak nic no

Nejlepší odpověď
ivzez

Myslíš, že Ian Somerhalder čeká na tvůj dáreček?
Postarej se, aby byl dopis bez chyb a aby měl hlavu a patu
(pro případ, že by si jej omylem přečetl) …

Doplňuji:

Julie, přemýšlela jsi vůbec o tom, co chceš udělat, a o tom,
kolik takových dopisů, přání a dárečků celebrity dostávají?

Myslíš, že mají čas číst dopisy fanoušků a fanynek?
Nebo mají někoho, kto to za ně přečte a případně
vybere ty nejzajímavější (pokud rovnou všechno nevyhodí)?

Má nějaký smysl posílat dárek do koše
nebo nějakému asistentovi?

Tu radu s chybami míním vážně: Napíšeš-li dopis špatně,
nedočte jej ani asistent, natož aby jej předal dál …

Další odpovědi
Agneta

Asi tě potěší ten pocit, že by to mohl číst, ale nedělej si naděje, jde to hned do koše:DDD

marci1

Pokud to tak cítíš, že mu musíš napsat nebo poslat malý dáreček, tak to udělej. Třeba mu namaluj jeho obrázek. 🙂

fyziq

Vážně si myslíš, že to bude číst a nějakou kravinu od tebe si nechá? Snes se z oblaků děvče.

huxa

Namaluj mu obrázek, jak všichni z ostrova mají skalpované hlavy od těla, vše listí a tráva od krve, jen on uprostřed obrazu se svatozáří, úsměvem, nepotřísněn špínou či krví. To by si mohl třeba i vystavit.

arygnoc

po doplnení:

zbytočne sa fafrníte.
listy od fanyniek prejdú cez x asistentiek, s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou sa ani k adresátovi nedostanú.

v najlepšom prípade dostanete rozmnožený ďakovný dopis, možno i s fotografiou a „autogramom“ – a to je asi tak všetko.

taká je realita.

to za prvé.
a za druhé – používate slovo celebrita na nesprávnom mieste, nejedná sa totiž o celeritu, ale o populárnu osobu – a to je setsakra rozdiel.

dopis pošlite, vložte tam ešte poďakovanie pre asistentku – a držím palčeky.
darček vidím ako zbytočnosť.
buď skončí v koši alebo v lepšom prípade v charite.

:-Q

da ny

Drž se „návodu“ viz. arygnoc
Doufej, naděje umírá poslední :)
Nevím, jaké máš možnosti, zejména finanční. Pokud bys mohla poslat „těžší“ dopis či balíček, investovala bych do pořízení nepříliš nákladné knihy (brožury, leporela, pohledů ), alespoň část v AJ o Praze, případně Karlových Varech a MFF…
Pokud napíšeš dopis, který bude po obsahové a jazykové stránce na dobré úrovni, pošli jej s poděkováním asistentce klidně samotný.
Hodně štěstí!