akvidzerp

daňové přiznání

mám dotaz ohledně daňového přiznání:když jsem byl za rok 2011 ve dvou zaměstnáních a mezi tím na úřadu práce musí se dokládat jak dlouho jsem byl v evidenci na ÚP?nebo jestli je jenom na mně co tam dám?

Odpovědi
anonym

Domnívám se, že se dokládat musí, protože i odměna z úřadu práce podléhá evidenci. Nejsem si jistá, zda se i zdaňuje, to asi ne, ale musíte ji vykazovat i pro případný nárok na důchod jako příjem a počet dní (je to stejné, jako nemocenská). Doporučuji krok za krokem projít si Poučení, které je u každého formuláře pro daňové přiznání, anebo se poradit u daňového poradce – existují i na netu.

Zdroj: http://poradna­.finance.cz/da­ne/