Bronzový

Dane slovo a dohoda,se stane fiaskem.

Chtela jsem na nalehavost me zname pomoci.Primo jsem nemohla ja,ale moje pritelkyne nabidla pomoc(ubytovani)za mne pro dotycnou ,po spolecnem usouzeni.Pritomna byla i ona.Udelali se klice,pripravil pokoj,ale do dnes se neukazala.Pripadam si vazne zle ,pred pritelkyni i kdyz to ona bere se smisenymi pocity,ze se nic tak nestalo.Vtip je v tom,ze ona znama,vola v noci,zda to jeste plati a jestli ji drzi pritelkyne stale pokoj.Jinak pres den se neozve a dozvedela jsem se,ze si uz byla u ni vyzvednout klice od bytu.Dnes jsme zabezpecili dvere na moje nalehani.Ale presto se citim provinile.Co rict te zname,protoze ja mam zlost a bojim se nehodne mluvy.Poradite mi jak na ni.Vim ,ze zavola.Je to krajanka v cizi zemi a ma pritelkyne je mistni. Ostuda,tak to beru ja.
Doplňuji:
sotek-zebezpecily - pardon

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Illines, s chybkou si hlavu nelámej. Horší je další "vyčůraný" Čech ve světě. Jsme jako vši v cizím kožichu a neumíme se chovat a neumíme si vážit pomoci a dobrého jména svého ani svých přátel.
Udělala jsem zkušenost, že už nikdy nebudu dělat nikomu zprostředkovatele a doporučuji to vždy i svým známým. Prostředník má potom průšvih na obě strany.
Já kdysi objednala kamarádku k věštkyni. Rozpočet jsem měla našponovaný až běda. Den před smluveným sezením mi kamarádka zavolala, abych ji u věštkyně omluvila, že se jí tam nechce. Propadla bych se hanbou, tak jsem raději oželela nutný nákup a šla tam za ni. Asi za týden milá kamarádka přišla s tím, že by tedy k té věštkyni zašla, ať ji znovu objednám. Poslala jsem ji do háje. Dostala telefon a mohla se domluvit.

Já opravdu nevím, co Ti teď poradit. Víš, ono je pokaždé nejlepší sebrat odvahu a říct pravdu, včetně svých pochyb. Nejdříve bych asi promluvila s tou pronajímatelkou.
Až Ti zase bude krajanka zase volat, tak jí řekni, že se Ti její jednání zdá divné, jestli by Ti nemohla vysvětlit, proč se nemůže ozvat přes den, a jak to má vlastně v úmyslu s tím nájmem řešit. Je mi jasné, že budeš mít problém být k ní trvrdá, ale ona Ti jinou možnost nedává.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Bronzový

Illines

Ocko ,mas pravdu,2x jsem cetla tvou odpoved a muj vysledek je:snazi se hrat na city,neni ferova a ja se musim napravit v duverivosti.Dekuji ti Ocko.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.