Kilián

Dámy, kolik jste ochotny zaplatit za speciální diář?

Prosím o vyplnění dotazníku zde:

https://docs.go­ogle.com/forms/d/1-BMoTHqSodR6GjGpVNs-5pf7YpsCZx3vbRgHWJ­SMZ8I/viewform

Nejlepší odpověď
gecco

Podle popisu si dovolím soudit, že diář nebude příliš ´prodejný´ – doporučuju si předem lépe definovat cílovou skupinu, které diář ´nabídnete´ – luxusní kůže (střední a vyšší management) se příliš nesnoubí se zrcátkem uvnitř (teens)…
😉

Další odpovědi
hanny 2

Žádný „extrabuřty“ na diáři ani v diáři nepotřebuji.Mám krásný – zřejmě imitace kůže – za 129,–Kč,taky A5 – a pro můj účel mi bohatě stačí.Propisku si dodám vlastní,koupenou za pár korun.

ivzez

0 (slovem: nula) Kč, ale za rozumný poplatek diář otestuji (týden až měsíc).
Za „zajíce v pytli“ Vám žádná rozumná žena nenabídne více než já…

Dotazník není dobře sestaven.
V úvodu by měl být podrobnější popis doplněný několika fotografiemi.
Z nabídnutých barev bych si nevybrala ani jednu, chybí základní barvy:
bílá, černá, šedá, hnědá.

Diář je moc velký, měl by se vejít do běžných kabelek.

Cena je přemrštěná:
Zrcátko do kabelky stojí pár korun, propiska ± také, Google kalendář
se spoustou funkcí, případně další cloudové služby dostupné dnes téměř
z každého mobilu jsou k dispozici zdarma.

Důležitější než věk tazatelek je jejich profese.
Jinou částku bude ochotna dát manažerka, jinou úřednice státní správy,
jinou studentka, podnikatelka, poradkyně, lékařka, zprostředkovatelka…

Působí to na mne dojmem, že se studenti snaží splnit
zadaný úkol, aniž by si něco nastudovali o marketingu
a aniž by něco věděli o potřebách (natož představách)
žen – tedy těch, kterým diář určili…

O Jakou práci jde? Já bych ve funkci vedoucí práce
studenty poslala ji vypracovat znovu (pořádně).

ReHu

To je pěkně hloupý dotazník.
Zajímá mě spíš rozvržení dne či týdne.
Co je na něm speciálního?

ivzez

Dotazník jsem nevyplnila,
odflinknuté práce nepodporuji.
(Podrobněji v odpovědi výše.)

Mc Merkurion

…jen doplnim,že jich je již několik na trhu za daleko méně > nic novýho pod sluncem

Dismas

Asi mě zabiješ, ale taky jem to vyplnil.