Zlatý

Dámy, jak se chodí v těch objemných plesových šatech na záchod? Podle mě asi blbě, neznečistíte si ty šaty prkénko WC ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Rozhodně se v plesových šatech lépe používá toaleta než-li plave.

Další odpovědi:

Zlatý

Tak šaty nebo prkénko?!

Zlatý

Pujč si šaty v půjčovně a zkus to sám. Bude ti jasno. Osobní zkušenost je nade vše

Zlatý

To máš jednoduché - sundají šaty, obléknou šaty.
Ale vážně - nepamatuji se, že by dneska se nosily nějaké objemné šaty. Naopak. Takže bych to neřešil - holky to mají vykoumané.

Zlatý

Vyrážíš na nákupy?

Tak dobré pořízení přeji.

Bronzový

jak rika tady syd: vytahnout si je co nejvys, ta moje si to vzdycky prehazuje pres hlavu. no musi to byt v tech kabinkach obcas dobra komedie

Bronzový

Přesně o tom samým jsem přemejšlela, když jsem je měla na sobě a chtělo se mi. Když jsem ale viděla už několik holek odcházet ze záchoda a vítězoslavným výrazem, nechala jsem se od nich přesvědčit, že to pude, a nakonec jsem ani nepotřebovala tu asistenci, co jsem si s sebou vzala. Prostě to všechno oběma rukama zespoda vezmeš a vyhrneš až jak nejvýš to jde. Jo, šaty se stejně záchoda dotknou, ale převážně ve spodní části kde se stejně tahaj po zemi a navíc nebyly moje a to samý s nima nepochybně dělalo už několik holek. V půjčovně si je stejně vyčistěj, kdyby na nich nakonec něco bylo. Pochopitelně na pos*anej nebo mokrej záchod bych si s nima nesedala, ale na takovej bych si nesedala ani normálně a navíc holky si vždycky než si sednou obložej prkýnko hajzlpapírem, takže se ty šaty dotknou spíš toho víka než samotnýho prkýnka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.