hanulka11

Dámy ,co by se našlo,kdybychom vysypali vaši kabelku?

Doplňuji:
http://www.pro­zeny.cz/magazin/kra­sa-a-moda/modni-trendy/17216-odhaleno-tohle-zeny-nosi-v-kabelce

Nejlepší odpověď
iq

No já jsem sice muž,ale v zaměstnání pracuji převážně se ženami a podle mých zkušeností se v dámské kabelce dá nalést od kapesníčku po zednický metr nebo menší hasák téměř úplně vše.Bez nadsázky 🙂.A nechápu,kam to dávají…

Další odpovědi
vecernice

Přítel říká,že nemám kabelku,ale montážní brašnu.Váží devět kilo-šla jsem to schválně převážit a docela určitě bych ji před nikým nevysypala.Krom kleští,šroubováků a různých klíču,jak od dveří,tak je tam třeba dvanáctka.Je tam i ten diář,nějakej parfém a spousta dalších věcí o kterých ani sama nevím.Jak ale něco vyhodím,tak mi to hned druhej den bude chybět.

bigbít

Mobil, klíče, peněženka, doklady, kapesníčky, balzám na rty, mini deodorant, lesk na rty, občas i časopis, když jedu někam třeba vlakem…

ladyhawke

Uživatel IQ má pravdu. Sama jsem kolikrát překvapená, co všechno nacházím v kabelce/kách.

ReHu

Velmi mnoho potřebností.
Doklady, peněženka, balíček.pap.ka­pesn., klíče, mobily (teď už jen jeden 2sim), diář, pouzdro s propiskami, poznámkový blok, občas MP3, poslední rok občas i brýle, rtěnku či lesk, pudr (mám mastnější pleť a někdy musím vypadat k světu 🙂 ), proteinovou tyčinku (pro případ, že se nestíhám najíst), skládací příbor v pouzdru (často se mi na cestách již hodil) a 1/2 láhev s vodou!
A někdy ještě něco navíc.

Michal Kole

kondomy