Avatar uživatele
hanulka11

Dámy ,co by se našlo,kdybychom vysypali vaši kabelku?

Doplňuji:
http://www.pro­zeny.cz/magazin/kra­sa-a-moda/modni-trendy/17216-odhaleno-tohle-zeny-nosi-v-kabelce

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, bigbít, iq před 4936 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iq

No já jsem sice muž,ale v zaměstnání pracuji převážně se ženami a podle mých zkušeností se v dámské kabelce dá nalést od kapesníčku po zednický metr nebo menší hasák téměř úplně vše.Bez nadsázky 🙂.A nechápu,kam to dávají…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vecernice

Přítel říká,že nemám kabelku,ale montážní brašnu.Váží devět kilo-šla jsem to schválně převážit a docela určitě bych ji před nikým nevysypala.Krom kleští,šroubováků a různých klíču,jak od dveří,tak je tam třeba dvanáctka.Je tam i ten diář,nějakej parfém a spousta dalších věcí o kterých ani sama nevím.Jak ale něco vyhodím,tak mi to hned druhej den bude chybět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bigbít

Mobil, klíče, peněženka, doklady, kapesníčky, balzám na rty, mini deodorant, lesk na rty, občas i časopis, když jedu někam třeba vlakem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

Uživatel IQ má pravdu. Sama jsem kolikrát překvapená, co všechno nacházím v kabelce/kách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Velmi mnoho potřebností.
Doklady, peněženka, balíček.pap.ka­pesn., klíče, mobily (teď už jen jeden 2sim), diář, pouzdro s propiskami, poznámkový blok, občas MP3, poslední rok občas i brýle, rtěnku či lesk, pudr (mám mastnější pleť a někdy musím vypadat k světu 🙂 ), proteinovou tyčinku (pro případ, že se nestíhám najíst), skládací příbor v pouzdru (často se mi na cestách již hodil) a 1/2 láhev s vodou!
A někdy ještě něco navíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

kondomy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek