Edison

Já myslím, že dost blbě. Ale věřím, že čeští hospodští by si poradili. Jako každý správný Čech.

Další odpovědi
Dochy

těžko… pivo pění, pěna stoupá vzhůru… Počkat!!! Kde je vzhůru???

mzm

Jo, do pytlíku. :)

Kepler

Já myslím, že ten půllitr by byl dobrý jen na to, aby se to pivo nerozstříklo po celé lodi. Nakonec by se udělal koule piva s pěnou na povrchu, do které bys musel píchnout brčko, aby ses napil. Musel by to být zajímavý pohled. Napíšu do NASA TV jako námět pro diváky. 🙂

Edison

Jasný… Jak se chová kapalina v mikrogravitaci bývá vidět… Ale pivo… zajímavý a hlavně realizovatelný expediment… 😁