Miru1

Dálniční známka na silnici pro motorová vozidla.

Musím mít dálniční známku na silnici označenou modrou značkou "Silnice pro motorová vozidla. ( na výšku obdelníková modrá značka se symbolem auta )

Odpovědi
Bedy

Ano, za předpokladu, že tam není dodatková tabulka Bez poplatku.

mosoj

Ano. Je to pro nás trénink. Od 2017 bude třeba i na silnice 1. třídy !!!

cukrar

Ano, musí být. Sice s chystá změna, ale to je ještě na dlouho.-…

pusinka50

Musím to upřesnit v návaznosti na další odpovědi: Jak napsal Bedy: u některých těchto modrých značek je pod nimi bílá malá cedule s přeškrtnutým poplatkem, tam dálniční známku nepotřebuješ, když tam cedule není, pak ano