Velbloud

Dali byste si zmrzlinu z mateřského mléka?

Nejlepší odpověď
annas

Otázku o zmrzlině z mateřského mléka vložil Miroslavst. Viz odkaz.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-obsahuje-materske-mleko

Další odpovědi
poa.li

Taky bych to zkusil…

venkovan

Běžně jsem si dával, ale v posledních letech si zmrzlinu dám jen výjimešně. pro laiky to bylo sice kravské mléko, ale kráva je matka telátka.
Pokud se jedná o mléko od kojící matky – mám pocit, že někteří lidi už nevědí co by do své huby strčili a čím by oslnili trh, svoji kapsu a konzumenti zas uchvacovat své okolí když budou vypravovat o skvělé zmrzlině z mateřského mléka.
Jděte do háje lidičky – mléko patří kojencům a nemělo by se s ním takto kšeftovat i kdyby ho byl nadbytek – jako že není.

anonym

No jo,ale z jakého mateřského mléka ? Víš ty,kolik je druhů savců a kojících matek ?

Jak je vidět,tak Kerberus je velice aktivní ve vyhledávání dubl otázek.

SajmonModer

Já bych zkusil ochutnat ,–ú