Dají se přejmenovat disky?

Hdd mám rozdělený na disk H a I. Dají se přejmenovat na C a D ?

Nejlepší odpověď
jennysh

Ano,Dají Klikněte na ten disk Pravým a zvolte položku přejmenovat…Vlastně Ano tady Kolega má pravdu,omlouvám se

Další odpovědi
Tombik

Přejmenovat „řadící písmeno“ jaksi nejde. Systém to určuje podle pořadí přidání, ale našel jsem vám hezký návod jak to „obejít“: http://bit.ly/gJRe5n

Hlada

V XP:
Tento počítač/Spravo­vat/Správa disků/Změnit písmeno jednotky.
Položkou Přejmenovat se změní pouze název, nikoli písmeno.