Džanička

Dají se na poště nebo i jinde sehnat i čtvercové obálky?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Ano, na poště si je můžete vyžádat, od klasické obálky, po balikovou, po krabičku po extra krabici.

Tak to teda funguje v naší MALÉ poště u nás v Čestlicích u Prahy, takže pokud máte poštu větší jak jednu místnost jako máme my, určitě jí tam mít budou.

Další odpovědi
iwetax

Tyto obálky jsou většinou k sehnání v trafice. Jsou k přáníčkům.

Cullinda

Kdysi jsem na nějaké natrefila v papírnictví, ale byly součástí balení s dopisním papírem (ozdobné)