Ufi

daj mi hypotéku, když jsem v registru a chci ručit nemovitostí?

Nejlepší odpověď
anonym

Temer na 100 % jsem si jista , ze vam hypoteku nedaji. I kdyz budete rucit nemovitosti. Je to jedna z nejvetsich podminek – nebyt v registru dluzniku na ziskani hypoteky. Jste tim padem rizikovy. -iv-

Další odpovědi
greycell

Každá banka má jiné podmínky, ale účast v registru šance vždycky snižuje.

pokazdejinak

záleží na tom, o co šlo a jestli už je třeba dluh splacený – hlavně to bance nezamlčujte, uveďte to radši hned při žádosti a sypejte si popel na hlavu :)

např. před 3 lety jsem nezaplatil dvě splátky dluhu včas, protože jsem neměl dostatečně vysoký zůstatek na účtu – poučilo mě to a od té doby si to extra hlídám, aby se to neopakovalo
nebo stěhovali jsme se a jedna platba za telefon (pokuta v mhd, nedoplatek za popelnice…) se při tom zmatku ztratila (zpozdila), ale tenhle dluh už je splacený a už se to určitě nebude opakovat

ale samozřejmě si nevymýšlejte! pokud je ten záznam v registru nějaký čerstvý, nebo dlouhodobě nesplácíte, tak jste opravdu bez šance