Získání hypotéky

Dobrý den
Chci se zeptat jakou mám šanci získat hypotéku na bydlení , když nemám veškerý příjem na pásce a manželka je na mateřské dovolené.děkuji

Odpovědi
anetadela1

Budete muset zajít do banky. Ale napíšu vám můj případ.
S manželem jsme se rozhodli stavět. Ale já chtěla i děti a svatbu (jako každá). Manžel začal vyřizovat hypotéku od lišky a až když bylo jasné, že nám ji přiklepnou jsem mohla otěhotnět. Byla jsem v 8m. těhotenství a pořád jsme ještě tajili, že budeme mít rodinu (pod zimní bundou si toho nikdo nevšim) Musel uvést, že nemá závazky, že nikoho neživí (přitom bylo zřejmé, že brzo budou a já už byla na rizikovým) Pak mu to schválili, manžel to podepsal a my měli do dalších 14ti dní svatbu a do měsíce miminko.
A řeknu vám, že to byly nervy. Protože, kdyby se to dozvěděli, tak nám nic nedají. A to má manžel slušný příjem. A nechtěli jsme moc, jen 800.000.-

Takže si radši do tý banky zajděte a na všechno se zeptejte.

Misak22

My jsme si ted vyřídili hypotéku a vyšlo nám to až na po4,záleží kolik chcete,na co to chcete a průměr platu ale jesli máte nějakou šanci tak jedině u HypotečníBan­ku,Českouspoři­telnu ani neskoušejte nám nedali 1300000 s 28 tis příjmem.

Kamix

Zkusil bych naklikat vaše příjmy do nějaké hypoteční kalkulačky a uvidíte jestli vám tam hypotéka vyjde nebo ne, já jsem si ji vyhledával přes https://hypotlap­ka.cz a nakonec mi ji dali a navíc za docela výhodných podmínek.

Jana5678

Měli jsem podobný problém, když jsme chtěli získat hypotéku na koupi domu a rozlehlého pozemku okolo něj. Manželovi poradil kamarád společnost, která nabízí "p2p půjčky investice“:https://www.ju­lu.cz/investment-offer/, kde nám vyšli vstříc a pomohli nám financovat koupi našeho vysněného domu. Největší radost jsme měli z toho, že nemusíme ručit naším domem. Teď už máme nový dům a já si relaxuji na zahradě, kterou jsem si vždy přála.