Tw!st

Dá se zjistit přes IP něco o někom kdo anonymě píše přes Ask.fm ?

Ahoj, dá se nějak přijít na IP jednoho anonyma co ponižuje na Asku ? Nemyslím že to bude jednoduché zjistit jeho IP ale když jde přes Currports zjistit IP toho, kdo si semnou píše přes skype tak by to mělo jít i přes Ask ne ? a když už to IP zjistím jak podle IP vyhledám kromě IP mapy i ostatní informace ? díky

Odpovědi
anonym

Nelze nijak je to čistě soukromá věc, a je na uváženou jestli si ji vůbec ukládá i poskytovatel.

Supercom

To asi nepujde…Ten prenos je urcite sifrovany a nemas sanci zjistit IP toho kdo ti tam pise..

MocacekCZ

1. Někdo tu IP mít určitě bude,buďto nějaký hacker a nebo zakladatel Ask.fm
2.Podle IP vyhledáš na netu maximálně Zemi popř,město ale víc ne
:)

Marty21

Od toho Ask.fm má anonymní dotazy, aby byli nezjistitelné, takže to nezjistíš, mě taky uráží na Asku, ale tak co beru to s nadhledem..

Renny

Zkus si radši zrušit anonymní otázky :))

ondrarethy

Ano, dá se to, ale veřejný program na to není, pokud tě uráží hodně tak kontaktuj asi.fm nebo zkus ve škole poprosit nějakého z vyučujících INF, ten by to měl zvládnout… ;)