Iridij

Dá se zbavit brýlí?

bez operace

Nejlepší odpověď
anonym

určitě můj syn je ztratil a obhájil to tím že už má zrak zdravý,jinak na to by nebylo marné se zeptat svého očního lékaře

Další odpovědi
hanulka11

Záleží jakou máte vadu, třeba by to spravil laser , není nad to poradit se s očařem .

hanjimka

Laser nebo čočky.Nebo se s tím smířit.

anonym

To není těžké,zkuste jak daleko s brýlemi dohodíte.
Pak hurá pro čočky.
Předtím určitě návštěva lékaře.

ReHu

Záleží na tom, jaká je to oční vada.
Existují oční cviky, které pomáhají.
Má spolužačka má kamarádku, které se oční vada výrazně zmenšila.
Už nevím, jestli pouze snížila počet dioptrií, nebo brýle přestala nosit úplně.

venkovan

Ony ty brýle mají svoje výhody. Kolikrát když je člověk sundá, tak vizáží své šéfové se nekazí erotické sny.

Děda Louda

Stačí si na ně pořádně dupnout, popřípadě je třeba hodit do studny, pod vlak…