Zlatý

Dá se u mobilů přehrávat zvuk (mp3,rádio) i přes nějakej jinej kabel, než ten klasickej výstup na sluchátka (jack)?

Reproduktor mě nezajímá, jen přes kabel.
Doplňuji:
Já to nechci nikam kopírovat, já to potřebuju na cesty, pouštět si mptrojky z mobilu, a nebo rádio do uší, ale jack-otvor se mi psychicky zhroutil a odmítá komunikovat.

Odpovědi:

Pokud máš Micro USB tak přes tento kabel lze přehrát mp3 ale ne na sluchátka, na jiný přístroj (autorádio, pc ...) který podporuje přehrávání z flash disku. Jinak zase Jack a dvoulinka.

Pokročilý

Myslím, že to jde i přes bluetooth do jiného zařízení. Jinak, když jsem neměl internet, tak jsem kablíkem 3,5jack-------pětikolík připojil mobil k zesíku a poslouchal rádio :)

Ještě přes jack jack, který je oboustaný, takže jde zapojit jak do počítače jako sluchátka nebo do rádia.

Stříbrný

Nejpohodlnější bude bluetooth, ale mám dojem, že záleží na podporované verzi, nové mobily by to ale měly umět všechny. Ale pozor, pokud jde o rádio, většinou mobily vyžadují zapojit kabelem sluchátka, i když se pomocí nich neposlouchá, protože jejich kabel slouží jako přijímací anténa. Takže teď záleží, jakým způsobem je ten tvůj jack porouchaný. U přehrávání mp3 to samozřejmě odpadá, žádnou anténu nepotřebuje.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.