Dá se toho zbavit bez lékaře?Jde o bouličku na ruce.

Byla jsem u chirurga s domácí praxí. MUDr. Houfová mi řekla, že se jedná o rosol, který je mezi zápěstními kůstkami, který v důsledku úderu nebo námahy "opustil" své stálé místo. Teď to vypadá tak, že mám na spodní straně zápěstí bouličku, které při zatížení ruky dost bolí. Doktorka mi to odmítla propíchnout - prý se to občas dělá, ale já to mám nad tepnou, která vede do palce a ona se bojí, že by mi mohla napíchnout tu tepnu. Odmítla zákrok udělat. Ale mě to sakra bolí! Co s tím? Prý je to časté, takže to někdo z vás třeba taky měl... zmizí to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Měl jsem to již před mnoha léty. Bývalý lékař starý praktik to prohlédl a sdělil mi také že se to občas vyskytuje. Poradil mistarou babskou radu, z které jsem byl překvapen a nevěřil jsem jí. Poradil mi, že nejlépe to odstraním tak, že si to budu pravidelně naklepávat kouskem dřeva. Běžně se to prý dělalo kuchyňským nožem, že se chytil za ostří a dřevěnou rukojetí se boulička naklepává. Protože mi to dost pžekáželo, tak jsem si to každý den, většinou dvakrát za den klepal nožem, k obveselení celé rodiny.Klepal jsem vždy pár minut, ne nijak silně, spíše zlehce, aby to nebolelo. Faktem je, že cca za dva týdny bouklička zmizela.

Další odpovědi:

Zlatý

Měla jsem něco podobného,takovou hrču na horní straně zápěstí,bolelo to jen při námaze,když jsem něco těžkého zvedala a musela jsem přitom ohýbat zápěstí.Doktorka mi řekla,že my ženy jsme náchylné na všelijaké údery a tak,že to zmizne samo.Nezmizlo to a při další konzultaci s doktorkou,mi doktorka řekla,že to může být cysta na šlaše,že se mám připravit na operaci a že pak budu mít ruku tak půl roku v dlaze a marodit.Po téhle výhružce boule zmizela a už nikdy se neobjevila.

Pokročilý

Rosol se dá odsát,nebo ,aby zmizel jakoby přirozenou cestou,musí lymfa ji odvodnit! Masírovat směrem k tělu.
Typuji,že znám jednu Mudr. Houfovou,která má působnost v Jaroměři.pak by to nebylo na daleko na prohlídku a zhodnocení léčby.Která není náročná,žádná chémie,a přímo vytvořená pro daný problém i v jakém rozsahu,aby se to mohlo vytratit z těla ven.Tělo to umí,ale musí mít látky,které pomohou,ale nezničí,jenže to z textu nedá říci kolik čeho je nutné mít.Pár možností je,jak se zbavit toho..Vždy o konkrétní stav,který se musí určit.Kdyžtak není problém dát kontakt.A dohodnout se přímo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.