annas

Dá se tento výrok, který pronesl Antoni Kepiňski, považovat za pravdivý?

„Definitivní rozhodnutí, které může ovlivnit celý náš život, dělá člověk vždy jen kvůli nějakému duševnímu stavu, jemuž není určeno dlouho trvat.“

Rozhodujete se tímto způsobem? Jaký duševní stav vás někdy ovlivňuje? Litujete svého rozhodnutí?

Nejlepší odpověď
anonym

Vztek!Ten mě dokázal v minulosti vyprovokovat k unáhleným závěrům,daly se naštěstí napravit.Dnes už jsem se naučila tzv.počítat do deseti.Co si ale myslím,je,že (dnes už probíraná otázka-co byste svému protějšku neodpustili)se lidé rozvádějí mnohdy jen kvůli nedostatku komunikace a neschopnosti tolerovat druhého.V afektu řeknou např,–vypadni!!Partner se otočí a vypadne.Pak později přijdou na to,že to řešili horkou hlavou.Tak považuji tento výrok za pravdivý!

Další odpovědi
dědapetr

Dá se považovat za pravdivý.Když mě v nemocnici zdělili můj zdravotní stav tak mě to dost vzalo a tím jsem se rozhodl změnit svůj dosavadní život.V zásadě toho nelituji.udělal jsem to pro sebe a rodinu.

eLx

Zaprvé: Nezdají se mi tam ty slova „VŽDY“ a „JEN“.
Zadruhé: Vždycky se rozhodujeme tak, jak nejlépe v danou chvíli dokážeme.

anonym

Pro me nebylo , neni a asi ani nebude zadne definitivni rozhodnuti. Snad krome nemoci , kterou zaplatpanbuh zatim zadnou nemam , bych mohla vzdy zmenit i to " defitivni " , ktere bych nekdy ucinila. Definitivni je pro me snad jen smrt a i nad ni nekdy " spekuluji ". -iv-